خرید بلیط هواپیما استانبول

استانبول یکی بزرگترین شهر ترکیه و پایتخت فرهنگی و اقتصادی و از قدیمی ترین شهرهای ترکیه می باشد که تا قبل از سال 1923، مرکزیت سیاسی و پایتخت  این کشور بوده است. این شهر در کنار تنگه بسفر و دریای مرمره قرار دارد و یکی بزرگترین شهر جهان است که درهم در قاره آسیا وهم در قاره اروپا قرار دارد. بد نیست بدانید آنچه سفر به این شهر باستانی را جذاب می کند، علاوه بر معماری منحصر بفرد آن که یادگار دوره عثمانی است، ترکیب بی نقص مدرنیته و کلاسیک است که در تمام این شهر زیبا به چشم می خورد از این رو عهده دار بودن عنوان سومین شهر توریستی جهان، از لحاظ جذب تعداد گردشگر خارجی در دنیا چندان هم برای استانبول دور از انتظار نیست.

 

خرید اینترنتی بلیط هواپیما به استانبول

 

پیشرفت روز افزون موجب شده است تا خرید آنلاین بلیط هواپیما به استانبول در هر موقعیت زمانی و مکانی توسط سایت با چارتر انجام شود. از مزیتهای خرید اینترنتی بلیط هواپیما استانبول دربا چارترمی توان به سادگی، سرعت، صرفه جویی در هزینه و انجام خرید بدون محدودیت زمانی اشاره کرد.جهت خرید اینترنتی بلیط هواپیما تنها با در اختیار داشتن یک یک کارت بانکی عضو شتاب و رمز دوم آن و مشخصات فردی قابل انجام است و زمان خرید بلیط تنها 10 دقیقه زمان می برد.

 

پروازهای استانبول از ایران از مشهد و تهران انجام میشود.  پروازهای مشهد به استانبول توسط هواپیمایی ترکیش ایرلاین انجام می شود. این پروازها روزهای شنبه دوشنبه پنج شنبه از فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد و در ساعت 2:25 دقیقه بامداد انجام می شود. لیست قیمت بلیط هواپیما مشهد به استانبول در سایت با چارتر قابل مشاهده است.

 

پروازهای تهران به استانبول توسط هواپیمایی ماهان قشم ایر ایران ایر تور و ایران ایر انجام می شود. این پروازها هر روز هفته از فرودگاه امام خمینی انجام می شود. لیست قیمت بلیط هواپیما تهران به استانبول در سایت با چارتر قابل مشاهده است.


بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.